אודות בית הספר פ.ר.ח לנהיגת מלגזות והדרכות עבודה בגובה

קורס מלגזנים בשרון

בית ספר פ.ר.ח מורשה להסמכת מפעילי מלגזות, ברישיון אגף הרישוי של משרד התחבורה (מס' 28/794). משנת 1996 ומורשה להסמכת עובדים בגובה עי משרד התמ"ת בית הספר הוא מרכז הדרכה וייעוץ בתחום התחבורה, והעבודה המציע שיעורי נהיגה מתקדמים במלגזות תעשייתיות וטלסקופיות - למלגזנים חדשיםו ריענון ותיקים. על פי חוק

ייעוץ והכוונה במתן פתרונות בעבודות בגובה, הדרכת עובדים בעבודה בגובה

1. על סולמות.

2. סלים להרמת אדם.

3. בימות הרמה מתרוממות ופיגומים ממוכנים.

4. מקום מוקף.

5. פיגומים נייחים.

6. גגות.

7. מבנה קונסטרוקציה.

8. טיפול בעצים וגיזומם.

9. הקמת בימות והתקנת מערכות תאורה והגברה

בית ספר פ.ר.ח מבצעת הדרכות בטיחות בגובה, בבית הלקוח, על ידי מדריכי בטיחות לעבודה בגובה מוסמכים. ההדרכה מובנת על פי דרישות משרד התמ"ת וכוללת רקע עיוני ותרגול מעשי. בבית הלקוח עי מדרכים מנוסים לפי מתכונת משרד התמ"ת וכוללת שעור עיוני ומעשי בשטח

צוות המדריכים המקצועי בבית הספר מעניק יחס אישי ואדיב לכל תלמיד, ומכשיר את החניכים על ידי שיטות הוראה חדשניות וייחודיות.

 

קורס מלגזנים בשרון

קורס מלגזנים בשרון הוא רק חלק מתוכנית הלימודים שלנו הכוללת גם קורסי הדרכה לעבודה בגובה במהלך הקורסים יוכלו ליהנות התלמידים מכיבוד קל ושתיה חמה וקרה.

הצוות בבית הספר הוא צוות מקצועי ואדיב – אנשי משטרת התנועה, קציני בטיחות ומומחי תחבורה, הצוות פועל לטובתם ולרווחתם של התלמידים, רמי חממי הוא המדריך הראשי בבית הספר,הוא בעל ותק וניסיון עשיר ומגווןב תחום המלגזות, בעברו היה חממי קצין בטיחות בכיר בתעבורה ועד היום הוא מוביל דעה ונותן חוות דעת בתחום התחבורה וההובלה בקירור. 

 

אם לימודי נהיגה על מלגזה ועוד קורסים כמו הדרכות עבודה בגובה ומתחום התחבורה והתעבורה מעניינים אתכם פנו אלינו ונשמח לייעץ לכם ולעזור לכם להירשם. אנו מזמינים אתכם מכל קצבי הארץ להשתתף בקורס מלגזנים בבית הספר המקצועי ביותר בתחומו.

מלאו את טופס צור הקשר ונשמח לעזור לכם.